Vize klubu

Klub Triskel je prostor pro zájemce o osobní rozvoj a poskytovatele služeb osobního rozvoje.

Plně vybavený prostor lze využít pro realizaci seminářů, workshopů, přednášek a setkání, jak pro skupiny, tak pro  individuální sezení, terapie nebo koučink.

Tématickým rámcem jsou aktivity pro harmonický rozvoj mysli, těla a ducha, vycházející jak z tradičních kultur, tak z moderní psychologie.

Slouží k propojování oblastí osobního, profesního a společenského fungování. Naplňujeme 6. potřebu Maslowovi pyramidy – potřebu transcendence a sebeaktualizace.

Spokojení účastníci se rádi vracejí.

Pohodlí a zázemí Vám dovolí plně se soustředit na účastníky a obsah Vaší akce.

Vybavení klubu

možnost vstupu na zahradu
parkování před domem

Občerstvení

Prvorepubliková vila v centru dále nabízí občerstvení z Čajovny U Vysmáté Žáby, která se nachází v přízemí domu. Objednávka se děje horkou linkou přímo na bar s následnou donáškou až do sálu.

Typické způsoby využití

Workshop

15 – 20 míst v kruhu, 8 – 15 míst relax, ležení, pohyb. Využití Yogamatek, matrací , dek, polštářků. Použití zesilovače, projektoru, flipchartu, Wi-Fi. Využití šatny v koupelně, jídelního koutu a objednání občerstvení z Čajovny.

Přednáška, výuka

30 míst k sezení, 15 – 20 míst v kruhu. Využití židlí, matrací , dek, polštářků. Použití zesilovače, projektoru, flipchartu, Wi-Fi. Využití jídelního koutu k občerstvení, objednání občerstvení z Čajovny.

Jóga, Meditace

8 – 15 míst relax, ležení, 15 – 20 míst v kruhu. Využití yogamatek, podsedáků, matrací. Použití zesilovače, Wi-Fi. Využití šatny.

Tanec, pohyb, muzikoterapie

Využití parketu a matrací, polštářů, zesilovače, Wi-Fi. Využití šatny, občerstvení, koupelny.

Týmové setkání, porada, raut

Využití, židlí, stolu, matrací, podsedáků. Použití zesilovače, projektoru, flipchartu, Wi-Fi. Využití jídelního koutu a objednání občerstvení z Čajovny, drink, strava.

Individuální konzultace, mentoring, koučink, terapie

Terapeutická místnost. Využití židlí, stolu, matrací, podsedáků, flipchartu. Použití zesilovače, Wi-Fi. Využití občerstvení.

Přenocování lektora, účastníků

Pro lektory a účastníky je možné v prostoru v souvislosti s akcí přenocovat. Využít lze matrace, polštáře, deky, koupelnu , kompletní zázemí.

Rezervace prostoru

Jak si zarezervovat prostor pro Vaši akci?
  1. Prohlédnout prostor a jeho parametry.
  2. Seznámit se s podmínkami využití prostoru dle obchodních podmínek.
  3. Najít vhodný termín/y zde „KALENDÁŘ TERMÍNŮ“ a potvrdit si jej se správcem klubu emailem na info@klubtriskel.cz nebo přes formulář níže.
  4. Dokončit potvrzení rezervace provedením platby dle zaslané faktury.

Zveřejnění a propagace akce

Jak podpořit Vaši vlastní propagaci přispěním do programu klubu Triskel?

Program klubu je zveřejňován na tomto webu, na facebooku klubu Triskel https://www.facebook.com/klubtriskel/, někdy také na nástěnce klubu v ulici Winstona Churchilla a do budoucna také v mailovém newsletteru klubu. Klub tak chce přispět k Vaší vlastní propagaci, která by měla být stěžejní.

1. Zaslat na email info@klubtriskel.cz
    • 1x foto k Vaší akci
    • nadpis akce
    • popis akce

• cenu

• kontakt pro rezervaci účasti

• popis akce v jedné větě

2. Vytvořit Facebook událost a připojit Triskel jako spolupořadatele. (Nebo pošlete odkaz na událost do zprávy messengerem.)
  3. Nasdílet nebo zaslat dlaší materiály (video, foto, profily, atd.), které používáte ve své vlastní hlavní propagaci.
  4. Účastníci se registrují přímo Vám.

Pozn.: Někteří lektoři využívají k propagaci profil a možnost registrace na portálu www.naucmese.cz

Průběh akce

Jak bude Vaše akce v prostoru technicky probíhat?
  1. Prostor je samoobslužný. Pokud jde o Vaší první akci v klubu, je vhodné si domluvit schůzku se správcem a nechat se seznámit s prostorem, vybavením a zvyklostmi.
  2. Vyzvednete si klíče v kódové schránce na klíče. Ta je umístěna před vchodovými dveřmi, vpravo pod zvonky. Kód se dozvíte po potvrzení rezervace.
  3. Připravíte si prostor a jeho vybavení pro Vaší akci. Pokud je někdo před Vámi, nebo po Vás, je v programu alespoň 30 min na výměnu.
  4. Technické detaily:
    Wifi: Triskel2, heslo: Transcendence
    Projektor: pro návod k projektoru – klikněte zde.
    Zesilovač: pro návod k zesilovači klikněte zde
  5. V průběhu pobytu v prostoru prosím respektujete pravidla klubu. Případně vítáme postřehy a náměty na jejich vylepšení.
  6. Po ukončení akce klub prosím uveďte do původního stavu.
  7. Zamkněte klub a klíče uložte zpět do kódové schránky. Nezapomeňte roztočit kód 🙂

Cena pronájmu

Rezervace

Zabookujte si termín pro Vaši akci/e