Co je klub Triskel?

Klub Triskel je prostor pro zájemce o osobní rozvoj a poskytovatele služeb osobního rozvoje.

Plně vybavený prostor lze využít pro realizaci seminářů, workshopů, přednášek a setkání, jak pro skupiny, tak pro  individuální sezení, terapie nebo koučink.

Tématickým rámcem jsou aktivity pro harmonický rozvoj mysli, těla a ducha, vycházející jak z tradičních kultur, tak z moderní psychologie.

Slouží k propojování oblastí osobního, profesního a společenského fungování. Naplňujeme 6. potřebu Maslowovi pyramidy – potřebu transcendence a sebeaktualizace.

Impulz

Podobný prostor nám na Ústecku chyběl. Jezdili jsme do Prahy, do jižních čech, do zahraničí. Mezitím na ústecku vyrostl okruh lektorů i zájemců a osobní rozvoj s transpersonálním přesahem.

Současnost

Máme vybavený prostor na Ústecku. Jsme zde – lektoři i lidé, kteří na sobě pracují, chtějí se dál rozvíjet a sdílet. Tvoříme kruh zájemců, uživatelů, podporovatelů, lektorů, poradců, pomocníků.

Budoucnost

Vyladěné fungování prostoru a vybavení. Pravidelný program a kruh kmenových lektorů. Funkční kruh podporovatelů a pomocníků. Místo, které je nám oporou v osobním rozvoji  a sdílení.

Zakládající tým klubu

Jana Nováková

Jana Nováková

Spoluzakladatelka

Na mé cestě životem mě velmi ovlivnil koučovací výcvik, výcvik NLP přinesl navíc schopnost přivolat na pomoc moudrost těla. Velice mě ovlivnily zkušenosti se změněnými stavy vědomí. Miluji zpěv a věřím v jeho léčivou sílu. Ráda si hraju, třeba v improvizovaném divadle.

Vystudovala jsem program The Art and Science of Coaching, akreditovaný ICF (International Coach Federation) a získala jsem titul Professional Coach od Erickson College Int. Dále jsem získala titul NLP Master. Věnovala jsem se studiu lidské komunikace, psychiky a z absolvovaných kurzů mě dále nejvíce ovlivnily: Motivační rozhovory, Respektovat a být respektován.

Vždy se mnou rezonovala témata spojená se svobodou, radostí a také s partnerským přístupem ve vztazích. Proto mi je blízké toltécké učení či respektující přístup ve výchově a vzdělávání. Mými učiteli a inspirátory jsou Mooji, Eduard Tomáš, Eckhart Tolle, Don Miguel Ruiz, Kristina Klimszová, Marylin Atkinson, Jorge Redtail Hawk.

Pavel Ševčík

Pavel Ševčík

Zakladatel a provozovatel klubu, facilitátor Holotropního dýchání, transpersonální terapeut.

Vystudoval jsem fyziku a techniku na pedagogické fakultě. Obzvlášť mě bavila psychologie, pedagogika a sociální psychologie. S velkým zájmem sleduji propojení hmotného a nehmotného světa. Společně se zájmem o transpersonální psychologii jsem se začal věnovat podpoře alternativních metod ve vzdělávání a tématu osobního rozvoje, především v rámci holotropního paradigmatu. Od 90tých let jsem se na své cestě k celistvosti setkal s mnoha zkušenostmi v rámci různých kultur a tradic. Zaujal mě léčivý potenciál holotropních stavů vědomí, který uplatňuji ve své práci společně s principy jako jsou; autonomie vnitřní inteligence, respekt a hranice, všímavost a laskavost.

V letech 2015 – 2018 jsem absolvoval výcvikový program Grof Transpersonal Training a stal se certifikovaným facilitátorem Holotropního dýchání. Tuto metodu považuji za esenci a znovuobjevený poklad dávných kultur a za jeden z nejúčinnějších nástrojů pro hlubokou vnitřní trasformaci, léčení a osobní rozvoj. Se srdečným zájmem sdílím a vytvářím příležitosti pro uplatnění holotropního paradigmatu v moderní společnosti, ale i v běžném každodenním životě se svou rodinou.

Lenka Černá

Lenka Černá

Spoluzakladatelka

Lektoři a terapeuti působící v klubu

Markéta Čížková

Markéta Čížková

Lektorka

Práce s bylinami, rituály slunečního a lunárního cyklu a sezónní oslavy, ženské kruhy, tanec, tvůrčí skupina Umělcova cesta.

Když se naladíme na přírodu, její cykličnost, propojíme se tak i sami se sebou. Každé roční období má svůj specifický charakter, který se odráží i v nás, aniž bychom si to uvědomovali. Jsme součástí tohoto zázračného procesu.

Žila jsem na Krétě, cestovala po světě, objevovala cizí kraje, abych se nakonec vrátila do krajiny, ve které jsem se narodila a učila se znát její charakter.

Baví mě život, baví mě sledovat proměny přírody v kole roku, tančit, děkovat za její dary a s úctou s nimi dále pracovat, a tak je přinášet lidem. Vytvářet bezpečný prostor pro ženy, ve kterém je možné sdílet své příběhy, objevovat prastarou moudrost přírody a uctívat proměny v lidském životě přechodovými rituály.

V životě jsem prošla různými školami, různými kurzy a učeními. Největším učitelem mi však byl život sám, osobní prožitek a bytí v nejobyčejnější přítomnosti. Na setkáních vedu k harmonizaci těla i ducha tou nejprostší cestou – návratem zpět. Zpět k sobě, zpět k přirozené kreativitě, hravosti a zvídavosti, radosti ze života, z pohybu, zpět k přírodě, zpět
k naší moudrosti. Nejmoudřejší učitel je ukryt v nás.

Blog: www.lunita.cz
FB: Markéta Čížková
e-mail: marketa.novotna@volny.cz
tel. 734 680 438

Jana Blažková

Jana Blažková

Lektorka a tearapeutka

Jediným způsobem, jak změnit budoucnost k lepšímu, je změnit sebe v pozitivním smyslu. Pokusem o změnu druhých lidí dosáhneme pouze větší rozporuplnosti a negace sebe samého.
Jako pomocné nástroje ke změně nabízím psychoterapii, NLP, systemické konstelace, semináře osobního rozvoje, meditace.
Více info na www.blazkova.net

Naďa Pažoutová

Naďa Pažoutová

Lektorka a terapeutka

Psychologicko-duchovní
semináře – koučink a individuální prá-
ce s archetypem – tarot – kabalistický strom a lidská psychika.

Jsem lektorka, spisovatelka a koučka. Hlavním předmětem mého zájmu je lidská psychika. Zkoumám ji nepřetržitě. U sebe, u svých blízkých, přátel i neznámých lidí.

Tento zájem mě přivedl ke studiu filozofie, potom psychologie a nakonec ke starým duchovním tradicím. V každém z těchto oborů jsem našla některé z odpovědí na svoje otázky.

Fascinuje mě, jak moc se shodují závěry moderní psychologie s kabalistickým pojetím psychiky, nebo tím, že k výkladu pojmu archetyp lze skvěle využít velkých arkán tarotu. A proto nepřestávám pátrat.

Vždyť věda, která si ve svých počátcích činila ambice stát se náhradou moudrých starých duchovních systémů, a zatracovala je, se teď stává jejich pomocníkem. Přichází totiž s důkazy duchovních pravd v nich obsažených.

Nabízím přednášky, semináře a kurzy, jejichž tématem je poznání naší psychiky pomocí velkých arkán tarotových karet, pomocí kabalistického stromu života, či pomocí moderních metod MBTI.
S těmito nástroji se totiž každý všední den stává dobrodružstvím. S pomocí těchto nástrojů se můžeme přiblížit k uvědomění, že jsme tvůrci svého života. A svůj život můžeme tvořit pouze tehdy, jsme-li si plně vědomi toho, co se děje v naší psychice. Bez tohoto uvědomění se totiž slovy C.G.Junga stáváme pouhými zajatci svých vlastních vnitřních sil, aniž bychom to vůbec tušili.

Krom přednášek, kurzů a seminářů se také věnuji koučinku, individuálním tarotovým konzultacím a poradenství a publicistické činnosti. Mé texty si můžete přečíst na mém webu, v časopise Meduňka, nebo si můžete koupit mou dětskou knížku Vilma běží o život.

Více informací o mé práci naleznete na mých stránkách: www.nadapazoutova.cz
tel: 777 145 851
e-mail: pazoutovan@seznam.cz

Iveta Jasmína Smith

Iveta Jasmína Smith

Terapeutka

Žít v lásce a harmonii je naše přirozenost. Přes velký shon a nedostatek času pro sebe, jsme na to postupně zapomněli.

Vím jaké to je, když zapomínáte odpočívat a jednoho dne zůstanete ležet a tělo už nechce, nemůže. Zažila jsem lehkou depresi, nedostatek spánku, kdy si člověk myslí, že se mu hroutí svět a nevidí východisko.

Ještě dnes si pamatuji jak mě povzbudila celotělová masáž, jak jsem se cítila plná energie po spočinutí v tichu a klidu v láskyplné pozornosti při kraniosakrální biodynamice.

Mým posláním, je provázet Vás na cestě  k harmonii těla a duše, k radosti ze života.

Na co se můžete těšit?

kraniosakrální terapie
hluboká harmonizace nervového systému i pro těhotné a děti

aromaterapie do kapsy
pečující, harmonizující emocionální parfémy – podpoří vaši sebedůvěru, zjemňují emoce,    

osobní rozvoj v oblasti intimity- tantrická prožívání

masáže
uvolňující, pečující , 4 ruční i pro těhotné 

konzultace

tel: 602 444 665, www.jasminasmith.cz
www.masaze-jasmina.cz

Díky doteku a prožívání se dostáváme k sobě.

Partneři a podporovatelé

Děkujeme všem, kteří nás podporují. Všem kdo projevili radost a smysl pro osobní a společenský rozvoj v Ústí nad Labem a na Ústecku. Jako neziskový dobročinný projekt a jsme rádi za každou Vaši podporu. Děkujeme.

Jana Blažková

BLAZKOVA.NET