Milí přátelé,
srdečně zveme k novoroční péči o to co je nám nejdražší, k péči o autentické prožívání sebe sama, k posílení a očištění všech našich vztahů, k sobě i k druhým. Zveme Vás do rozšířeného stavu vědomí prostřednictvím Holotropního dýchání.

Projdeme aktivací sebeléčivé schopnosti. Povzbudíme všechny naše části (tělo, emoce, duše), aby se lépe naladily ke zdravému a pravdivému prožívání našeho životního příběhu.

Setkáme se v Sobotu 25. ledna 2020 na jednodenním semináři v Ústí nad Labem. Po úvodním povídání společně vytvoříme prostor bezpečí a důvěry, ponoříme se do našich podvědomých vrstev a necháme vyvstat léčivou sílu naší vnitřní moudrosti díky práci s dechem a rozšířenému stavu vědomí.

S registrací neváhejte, máme pouze omezený počet míst. <<<

Facilitátoři: Pavel Ševčík a Jana Vysoudilová

Pro koho je Holotropní dýchání určeno?
Holotropní dýchání vyhledávají nejčastěji lidé s následujícími zájmy:

• lépe porozumět sami sobě a prohloubit proces sebepoznání
  • potřeba změny ve svém životě, pocit stagnace nebo konfrontace s pocity, emocemi a zážitky, které je obtížné přijmout, pochopit nebo změnit
  • hluboká, transformativní práce v bezpečném prostředí
  • psychonauté a průzkumníci změněných stavů vědomí a jejich léčivého potenciálu
  • podpora pro terapeutický proces

Více informací a přihlášku naleznete zde:

Případně pište a volejte na pavel.sevcik@holotropniterapie.cz, 603427545 Pavel Ševčík

Pokud myslíte, že by akce mohla být užitečná pro někoho z Vašich známých, prosím o sdílení.

Těším se na společné setkání a tvoření 🙂
Pavel